http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_334/spotkanie_z_absolwentami_zsz3.jpgDnia 24.06.2015r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klasy I, II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej z absolwentami. Organizatorem spotkania byli obecni uczniowie ZSZ z wychowawcą p. Bożeną Mróz. Z zaproszenia skorzystało 3 absolwentów: Mateusz, Krzysztof i Tomasz. Pozostali nie skorzystali z zaproszenia z powodu wykonywania pracy zarobkowej. Dzień wcześniej Łukasz – nasz absolwent - skorzystał z zaproszenia odwiedzając szkołę. Na absolwentów czekał słodki poczęstunek zorganizowany w naszej klasie.

W organizację spotkania włączyli się aktywnie rodzice uczniów. Podczas spotkania absolwenci opowiadali czym się obecnie zajmują, jakie mają plany na przyszłość itp.

Czas płynie nieubłaganie. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą, by po latach spotkać się i wspólnie spędzić czas. Chłopcy zmężnieli i wydorośleli.

Spotkanie przy wspólnym stole uatrakcyjniła dyskoteka kończąca rok szkolny. Wszyscy się świetnie bawili przy muzyce disco polo zaprzyjaźnionych zespołów: Megam, Solar i Sonel . Mam nadzieję, że znów się spotkamy w nowym 2015/2016 roku szkolnym.

nauczyciel - Bożena Mróz

Zapraszam do galerii zdjęć.