http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_256/spotkanie_z_absolwentami14.jpgJak ten czas szybko leci, minął rok i znów czekamy na naszych absolwentów. Uczniowie kl. III PdP: Monika, Natalia, Justyna, Łukasz, Kamila wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Zarachowicz niecierpliwie wyglądają swoich gości.

Pierwsza przybyła Justyna, zaraz za nią Małgosia, Bartek z mamą, Joanna z tatą, Wojtek z rodzicami. Po gorącym powitaniu każdy opowiadał o swoich aktualnych  sprawach. Wszyscy popisali się dobrą pamięcią i wiedzą o szkole odpowiadając na pytania. Jak za dawnych, dobrych czasów wspólnie wykonano prace – maskotkę laleczkę.
Poczęstunek z szarlotką upieczoną z p. Ewą i innymi smakołykami był okazją do rozmów i wspomnień. Na przerwie nasi goście mieli okazję przekonać się co się zmieniło w szkole, a co pozostało takie same, spotkać się z kolegami, nauczycielami i pracownikami szkoły, zrobić wspólne zdjęcie.

Aż pożegnania nadszedł czas, jeszcze wręczenie pamiątek - własnoręcznie uszytych broszek – kotków, uścisk dłoni i mamy nadzieję, że do zobaczenia…. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć