http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_244/spotkanie_z_absolwentami4.jpgDnia 24.06. 2014r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klasy I i II Zasadniczej Szkoły Zawodowej z byłymi absolwentami. Organizatorem spotkania byli obecni uczniowie kl. I- II ZSZ z wychowawcą p. Bożeną Mróz. Z zaproszenia skorzystało 5 absolwentów: Łukasz Zajkowski, Mateusz Matyskiel, Krzysztof Możejko, Zbigniew Karpowicz i Tomasz Kochanowski. Na absolwentów czekał słodki poczęstunek zorganizowany w naszej klasie. Ciasta upiekli uczniowie I-II ZSZ na zajęciach praktycznych pod bacznym okiem wychowawcy.

W organizację spotkania włączyli się aktywnie rodzice uczniów. Podczas spotkania absolwenci opowiadali czym się obecnie zajmują, gdzie pracują, jakie mają plany na przyszłość itp.

Aż się zakręciła łza w oku. Czas płynie nieubłagalnie. Chłopcy zmężnieli i wydorośleli. Spotkanie przy wspólnym stole uatrakcyjniła dyskoteka kończąca rok szkolny. Wszyscy się świetnie bawili. Mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy. 

Bożena Mróz

Zapraszam do galerii zdjęć.