http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_186/p2250050.jpg„JEST KARNAWAŁ, W KARNAWALE

WYBIERAMY SIĘ NA BALE…”

W dn. 25.02.2014 r. w internacie SOSW w Sokółce już po raz drugi odbył się uroczysty Maskowy Bal Karnawałowy zorganizowany i poprowadzony przez wychowanków grupy I pod kierunkiem wychowawcy p. B. Rećko, przy wsparciu członków Zespołu Promocyjnego naszego Ośrodka. Uczestniczyli w nim wychowankowie internatu, wychowawcy oraz absolwenci, którzy ukończyli naukę w naszej szkole w roku ubiegłym i poprzednich latach. Celem zorganizowanej imprezy było nie tylko kultywowanie tradycji związanych z okresem karnawałowym, ale też integracja całej społeczności internatu z absolwentami naszego Ośrodka oraz wspólna, wesoła zabawa.

Bal rozpoczęła p B. Rećko od powitania wszystkich zebranych a szczególnie zaproszonych gości (którzy przybyli bardzo licznie), życząc wszystkim wesołej zabawy. Po oficjalnym przedstawieniu się wszystkich uczestników, prezentacji balowych kreacji, fryzur, makijaży oraz wspaniałych karnawałowych masek, wystąpiła grupa naszych absolwentów. Serdecznie powitali oni całą społeczność internatu oraz opowiedzieli kolegom o swoich aktualnych losach. Następnie prowadzące imprezę wychowanki z grupy I - Martyna i Ewa zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy w przygotowanych konkursach, w których wszyscy chętni mogli wziąć udział i popisać się swoimi umiejętnościami.

Mogliśmy spróbować swoich sił w zabawie „Dmuchanie balonów na czas”, w konkursie tanecznym „Taniec z balonem i z miotłą”, w konkursie zręcznościowym „Gra muzyka”, oraz w odgadywaniu  bajkowych zagadek i w wielu innych wesołych grach i zabawach karnawałowych.

Po wspólnej kolacji nasi goście - absolwenci spotkali się na słodkim poczęstunku. Rozmowom, wspomnieniom i łzom radości z kolejnego wspólnego spotkania nie było końca.

Oczywiście nasz wspaniały Bal nie mógł się obyć bez mianowania Króla i Królowej tego wieczoru. Parą królewską zostali: Iza Kowejsza - jako wesoły klown i Kamil Olechno – pingwinek. Odbyła się też uroczysta koronacja i wręczenie pluszowych maskotek. Nasza królewska para odtańczyła wspólny taniec i zapozowała do pamiątkowego zdjęcia. Ten magiczny, karnawałowy wieczór dobiegł końca, pozostaną po nim wspólne zdjęcia a mile spędzone chwile na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

NIECH ŻYJE BAL !!!