Studniówka 2013

Zacne Collegium
Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce 

staropolskiej tradycji zadość czyniąc
Bal, Studniówką zwany  wyprawia.

Wszystko wyszło idealnie!

Po raz drugi klasa maturalna naszej szkoły udowodniła,  że potrafi zorganizować studniówkę, jak również doskonale umie się na niej bawić. Noc z 18 na 19  stycznia 2013r zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem i wspaniałą zabawą.

Uroczystość rozpoczęła p. kierownik Beata Tur. Później uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i wychowawcom za wspólną naukę i pracę. Poloneza z księgi XII Pana Tadeusza, w parze z przyszłym maturzystą, poprowadziła  wychowawczyni p. Dorota Kozaczyńska.

Po tym stresującym (jak się później okazało) dla niektórych wydarzeniu, wszyscy goście uzupełnili swoje siły witalne podczas posiłku, aby przy muzyce serwowanej na żywo (nasz szkolny wokalista Michał Gonczaruk doskonale wywiązał się ze swojej roli) bawić się do samego rana.

Zanim jednak nadszedł ranek, ok. północy uczniowie przygotowani przez p. Zytę  Biernacką i p. Katarzynę Dylewską rozbawili zebranych świetnym skeczem, udowadniając tym samym  swoje wielkie poczucie humoru. Zwieńczeniem tego wspaniałego wydarzenia był tradycyjny tort przygotowany przez jedną z mam.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze studniówki.