Karnawałowy Bal Maskowy

„W KARNAWALE, W KARNAWALE WYBIERAMY SIĘ NA BALE…”

12.02.2013r. w internacie SOSW po raz pierwszy odbył się uroczysty Maskowy Bal Karnawałowy zorganizowany przez wychowawców internatu. Uczestniczyli w nim wychowankowie internatu oraz absolwenci, którzy ukończyli naukę w naszej szkole w roku ubiegłym i poprzednich latach.

Celem zorganizowanej imprezy było nie tylko kultywowanie tradycji związanych z okresem karnawałowym, ale też integracja całej społeczności internatu z absolwentami naszego Ośrodka oraz wspólna, wesoła zabawa.

Bal rozpoczęła p. kierownik internatu Beata Tur od powitania wszystkich zebranych, a szczególnie licznie przybyłych gości, życząc wszystkim wesołej zabawy. Po oficjalnym przedstawieniu się uczestników, prezentacji balowych kreacji, fryzur, makijaży oraz wspaniałych karnawałowych masek, rozpoczęły się konkursy. Wszyscy chętni mogli wziąć w nich udział i popisać się swoimi umiejętnościami.

Mogliśmy spróbować swoich sił w zabawie „Zgadnij gdzie jest ciasteczko?”, w konkursie muzycznym „Afrykańskie rytmy”, w konkursie „Wyścig stóp”, oraz w tańcu z krzesłami, z balonami, na gazecie oraz w wielu innych wesołych grach i zabawach karnawałowych.

Po wspólnej kolacji wszyscy razem spotkaliśmy się na słodkim poczęstunku. Naszym rozmowom, wspomnieniom i łzom radości ze wspólnego spotkania nie było końca.

Oczywiście nasz niezapomniany bal nie mógł się obyć bez mianowania Króla i Królowej tego wieczoru. Parą królewską zostali: Magda Picewicz i Krzysztof Drapczuk, którzy zostali uroczyście ukoronowani i odtańczyli królewskiego walca.

Ten magiczny, karnawałowy wieczór dobiegł końca. Pozostaną po nim wspólne zdjęcia, a mile spędzone chwile na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

NIECH ŻYJE BAL !!!!