Choinka

Karnawał to czas radości i zabawy, dlatego też uczniowie SOSW w Sokółce bawili się na oczekiwanej przez wszystkich choince, która odbyła się w środę, 16 stycznia 2013 roku w godzinach od 12.00 do 15.00 w świetlicy szkolnej. Organizatorami  były p. Urszula Drewniak i p. Zuzanna Szarkowska- Czeczko. Zabawę umilał zespół „MEGAM”. Impreza przeplatana była konkursami i zabawami, za udział w których uczestnicy byli nagradzani słodyczami.

Najbardziej oczekiwaną chwilą było przybycie Świętego Mikołaja, który tego roku stwierdził, że wszyscy muszą zapracować na swój słodki upominek i przygotował dla każdego ucznia jakieś zadanie. I tak oto uczniowie mieli okazję pochwalić się wiedzą z różnych dziedzin, wykazać znajomością bajek oraz popisać sprawnością fizyczną. Uczniowie z niecierpliwością czekali na swoją kolej, ale wszyscy wykonali swoje zadania prawidłowo i zostali nagrodzeni paczką oraz pamiątkowym zdjęciem z Mikołajem. I choć na dworze królował śnieg i mróz, zabawa choinkowa przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki czemu dostarczyła wszystkim obecnym wielu pozytywnych emocji.

Szczególne podziękowania należą się p. M. Zarachowicz za pozyskanie sponsorów  choinkowych paczek oraz samym sponsorom tj. ks. J. Kuczyńskiemu, p. R. Dowgiertowi, p. I. Skowrońskiej i p. J. Olszko, p. A. Rysiejko i p. K. Łabieniec, p. M. Sewastianiuk, a także p. D. Kozłowskiej i zespołowi MEGAM za zapewnienie oprawy muzycznej jak również wszystkim nauczycielom, którzy sprawowali opiekę nad uczniami podczas trwania zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.